امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65302
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 45
حمیدرضا جانباز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش 24 درصدی قیمت ...

حمیدرضا جانباز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش 24 درصدی قیمت برق، آیا قیمت آب نیز گران شده است، افزود: تاکنون هیچ تعرفه جدیدی مبنی بر افزایش قیمت آب به شرکت آبفای کشور ابلاغ نشده است، بنابراین به محض اینکه مصوبه جدیدی در این رابطه صورت گیرد و به ما ابلاغ شود، ما آن را اعمال می‌کنیم.

وی تاکید کرد: تاکنون هیچ تعرفه جدیدی در مورد افزایش قیمت آب به ما ابلاغ نشده است، بنابراین به محض ابلاغ هر گونه مصوبه جدیدی از سوی وزارت نیرو ما آن را اطلاع رسانی می‌کنیم.

این در حالی است که وی روز گذشته از قطعی بودن افزایش نرخ تعرفه مصرفی آب در سال جاری خبر داده بود.

به گزارش خبرنگار فارس، متن مصوبه هیأت وزیران که امروز در سایت صبحانه منتشر شده حاکی از افزایش 20 درصدی قیمت آب و اعمال آن از اول بهمن ماه جاری است.

بر اساس این مصوبه که به وزارت نیرو ابلاغ شده است، دولت از مجوز افزایش نرخ آب که در قانون بودجه 92 تا سقف 38 درصدی از سوی مجلس صادر شده بود، استفاده کرده و با درنظر گرفتن ملاحظاتی، افزایش 20 درصدی تعرفه آب را مصوب کرده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها