امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6532
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۵
تعداد بازدید: 205
حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره عدم خرید ...

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره عدم خرید دانشگاه‌ها از نمایشگاه کتاب به دلیل کمبود بودجه اظهار داشت: انشاءالله مدیریت کلان برای سالهای بعد این نقیصه را جبران کند.

وی افزود: اساس حرکت ما در دست رشد جوان‌هاست. در مسیر دانشگاه‌ها اینها باید مولد و صاحب فکر باشند، دسترسی به همه امکانات رشد فکری و فرهنگی و علمی داشته باشند، یکی از مسیر‌ها این است که به آنها قدرت مانور بیشتری بدهیم.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: باید فرهنگ عمومی اصلاح شود، دانشجویان برای امور زندگی خود چه می‌کنند، باید آنقدر همت داشته باشند که برای کتاب هم به اندازه لباس و زندگی خود اهمیت قائل شوند، از سویی هم نظام باید برای آنها حساب خاصی باز کند. همچنین حوزه‌های علمیه و طلبه‌های طالب علم و اجتهاد، فقاهت، حکمت و عرفان باید در این جهت تقویت شوند که این محیط‌ها می‌توانند کمک‌کننده باشند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار