امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65369
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اتریش در دیدار با ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و اتریش در دیدار با فردریش اشتیفت سفیر اتریش در تهران که صبح امروز دوشنبه صورت گرفت با تأکید بر اهمیت رشد و توسعه ارتباطات میان جمهوری اسلامی ایران و اتریش در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: قابلیت‌های فراوانی در دو کشور وجود دارد که باید از آنها برای رشد و توسعه مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به ویژه روابط پارلمانی فیمابین استفاده کرد.

وی با اشاره به پیشینه گفت‌وگوهای بین ادیان الهی اسلام و مسیحیت میان اندیشمندان دو کشور افزود: برگزاری جلسات منظم میان اندیشمندان اسلامی و مسیحی می‌تواند به تقویت و تحکیم صلح در منطقه و نزدیکی ملت‌ها کمک کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه حضور گروه‌های تروریستی در منطقه عامل ناامنی گشته است، خاطرنشان کرد: کشتار زنان و کودکان بی‌گناه توسط گره‌های افراطی و تروریست از نظر جامعه مسلمانان قابل قبول نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها