امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65370
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در همایش موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با اشاره به برخی مقاطع انقلاب اسلامی از جمله دفاع مقدس اظهار داشت: برخی وقایع و شخصیت‌ها آن قدر عظیم هستند که زمان قادر نیست گرد کهنگی بر رخسار آنها بنشاند و از قدرت هنر زمان بر فراموش کردن حوادث نیز عبور می‌کنند مانند واقعه عاشورا که رفیع‌ترین قله جوشان بشری است.

جانشین فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را از دیگر نمونه‌های اینچنینی عنوان کرد و افزود: حداقل تأثیر انقلاب اسلامی ایران از دید غربی‌ها این بود که یک شوک بزرگ به ژئوپولوتیک و نظم ساخته قدرت‌ها وارد کرد که البته این حداکثر تاثیر و شناخت یک انسان مادی است.

سلامی با بیان اینکه ایدئولوژی بخش عمده‌ای از کره زمین یعنی مارکسیسم با ظهور انقلاب اسلامی ایران غروب کرد، گفت: دفاع مقدس میلاد یک ملت جدید بود که باورها و ذهنیت ملت ما را به عینیت تبدیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: این واقعه آن قدر ظرفیت داشت که تحولات سیاسی بعد از خود را تحت تأثیر قرار داد و به یک سرمایه ملی در حوزه بازدارندگی برای ملت ایران تبدیل شد.

سلامی با تأکید بر اینکه امروز دشمن درصدد ریشه‌کن کردن ریشه‌های اعتقادی ملت ایران است، افزود: شهدا ایستادن در این مسیر را به ما آموختن و ما نیز نباید بگذاریم شکوه دفاع مقدس مخفی بماند و نمی‌توانیم به عقب برگردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با ابراز امیدواری درخصوص اینکه کار ساخت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به زودی شروع شود، گفت: سپاه پاسداران آماده است تا در این مسیر هر کمکی که از دستش بر می‌آید انجام دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها