امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65374
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در همایش موزه انقلاب اسلامی و ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در همایش موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد طی سخنانی با بیان اینکه نباید در کار ساخت موزه ،کیفیت را فدای سرعت کنیم، اظهار داشت: البته باید این امر نیز با سرعت صورت بگیرد که همکاری همه نهادها و سازمان‌ها را می‌طلبد.

رضایی خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی بود که ملت ایران فهمید چطور باید جهان و در میان مکاتب و روش‌های مختلف زندگی کند و در حقیقت دفاع مقدس سکوی پرش ملت ایران بود که جمهوری اسلامی در آن نشان داد قابلیت دفاع از تصمیم ایران را دارد.

فرمانده سپاه در ایام دفاع مقدس با بیان اینکه برخی می‌خواهند چهره جنگ را سیاه کنند، گفت: البته بعضی از دلسوزی حرف‌های اشتباهی می‌زنند مثلا اینگونه القا می‌کنند که به امام جام زهر داده شد.

رضایی با تأکید بر اینکه ما باید کاملا پشت سر رهبر انقلاب حرکت کنیم، گفت: در این صورت است که به هر چیز که می‌خواهیم می‌رسیم و اگر مشکلاتی رخ می‌دهد به خاطر این است که گاهی راه را اشتباه می‌رویم.

وی با بیان اینکه هدف برخی افراد از اینکه می‌خواهند چهره دفاع مقدس را سیاه جلوه دهند این است که قصد دارند مسیرهای دیگر را پیش روی ما قرار دهند، گفت: کار اصلی موزه دفاع مقدس همین است که ثابت کند ملت ایران در جنگ تحمیلی راه صلاح و رستگاری را رفت.

رضایی با بیان اینکه من موافق نیستم که فقط پیروزی‌ها نشان‌ داده شود، گفت: ما باید در موزه تمام عقاید و حتی شکست‌ها نشان دهیم البته نباید هیچ نهادی تضعیف شود چون تضعیف نهادهایی مانند دفاع و ارتش بسیار خطرناک است.

فرمانده سپاه در ایام دفاع مقدس گفت: امروز سوسیالیست‌ها، مارکسیست‌ها، لیبرال‌ها و ایدوئولوژ‌های ضد اسلام دشمن دفاع مقدس هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا این مقطع درخشان فراموش شود اما اینطور نخواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: اخیرا کتابی که در حوزه دفاع مقدس خواندم و ناراحت بودم چرا که بسیاری از مطالب آن درست نبود البته بنده هر چند در خصوص دفاع مقدس زیاد صحبت کرده و می‌کنم اما هنوز خاطراتم را ننوشتم چون می‌ترسم برخی سیاسیون داخل و خارج کشور سوء استفاده کرده و بخواهند چهره جنگ را خراب کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها