امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65381
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش فارس، یک منبع آگاه با اشاره به دیدار سید محمد خاتمی با برخی چهره های سیاسی، درباره اظهارات خاتمی در این دیدار گفت: خاتمی در این جلسه  که ...

به گزارش فارس، یک منبع آگاه با اشاره به دیدار سید محمد خاتمی با برخی چهره های سیاسی، درباره اظهارات خاتمی در این دیدار گفت: خاتمی در این جلسه  که برخی از اصلاح طلبان و دو نفر از نمایندگان مجلس حضور داشتند با مهم شمردن جایگاه مجلس خواستار انسجام اصلاح‌طلبان برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

وی گفت: خاتمی با انتقاد از عملکرد شورای نگهبان تصریح کرد که اصلاح‌طلبان باید کاری کنند تا شورای نگهبان نتواند مانع حضور جریان اصلاحات در مجلس دهم شود.

این منبع آگاه با بیان اینکه خاتمی در این جلسه بر ضرورت حضور فعال اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلس تأکید کرده است، گفت: خاتمی در این جلسه گفته است که انتخابات آینده برای ما خیلی مهم است. باید با مکانیسمی پیش برویم که از طریق انتخابات به اهداف خود برسیم. ما به هیچ‌وجه نباید انتخابات را تحریم کنیم، ولو به صورت محدود. در عین‌ حال باید تأکید کنیم که انتخابات آزاد باشد.

این منبع آگاه گفت: خاتمی در این نشست تصریح کرده است که فضای کشور تغییر کرده و این تغییر کاملاً ملموس است. ما باید از این تغییر فضا نهایت استفاده را ببریم. اما نباید رفتارهایی داشته باشیم که مردم احساس کنند ما افراطی هستیم. باید هوشمندانه و هوشیارانه عمل کنیم.

وی افزود: خاتمی در این جلسه بدون محکوم کردن فتنه 88 انتقاداتی را به برخی انتصابات روحانی وارد دانسته و تأکید کرده است که در شرایط امروز وحدت اصلاح‌طلبان یک ضرورت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها