امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65382
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 124
علی اصغر احمدی دبیرکل حزب همبستگی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهمترین برنامه حزب متبوعش برای سال ...

علی اصغر احمدی دبیرکل حزب همبستگی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهمترین برنامه حزب متبوعش برای سال آینده را گردهمایی کشوری این حزب عنوان کرد و اظهار داشت: نمایندگان کمیته‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از سراسر کشور شرکت کرده و تشکیل جلسه خواهند داد تا بررسی های کامل برای پیشبرد اهداف حزب همبستگی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه طرح های مختلفی برای بررسی در دستور کار جلسات وجود دارد، افزود: کنگره سراسری حزب همبستگی به احتمال فراوان نیمه اول سال آینده برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: قصد داریم بر اساس آئین نامه داخلی حزب، انتخابات دور جدید و درون حزبی را انجام دهیم تا مسوولین مختلف بر اساس روال تعیین شده معرفی شوند.

احمدی با اشاره به سیاست ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سران قوا، خاطرنشان کرد: اعضای حزب در زمینه پژوهش و مطالعات تخصصی در خصوص اقتصاد مقاومتی برنامه های متنوعی را دنبال خواهند کرد که امیدواریم مسوولان اجرایی کشور از نقطه نظرات کارشناسی احزاب استفاده کنند.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها