امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65383
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
مجید متقی‌فر عضو جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به لزوم اجرای سیاست‌های اقتصاد ...

مجید متقی‌فر عضو جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به لزوم اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: با وجود آن که شعار امسال حماسه سیاسی‌ و حماسه اقتصادی است اما به نظر می‌رسد مسئولان به جای آنکه برنامه مدونی برای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی داشته باشند بیشتر به دنبال رویکرد تبلیغاتی و شعاری هستند در حالی که اقتصاد مقاومتی با رویکرد تبلیغاتی در کشور محقق نمی‌شود.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نیازمند اراده مستحکم و اجماع میان مردم و مسئولان است خاطرنشان کرد: دولت یازدهم باید برنامه مدونی را برای اجرای سیاست‌های اقتصادی تبیین کند چرا که تنها با تکیه بر کمک‌های دولت‌های خارجی نمی‌توان کشور را به پیشرفت رساند.

عضو جبهه پایداری با بیان اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به دلیل اعمال شدن تحریم‌ها نیست، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور ناشی از سوءمدیریت‌هاست بنابراین دولت باید تمهیدات جدی را در این زمینه انجام داده و با برنامه‌ای منسجم به اجرایی شدن سیاست اقتصاد مقاومتی بکوشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها