امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65387
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
احمد نیکفر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات ...

احمد نیکفر عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سعید‌ رضوی‌فقیه عضو حزب منحله مشارکت گفت: هرکس که به دنبال کسب مقبولیت و مشروعیت باشد اینگونه اظهار نظر نمی‌کند، اما هدف این فرد از بیان این اظهارات سنجش افکار عمومی برای بازگشت به صحنه و حیات سیاسی خود و حزب منحله اش در جامعه است.

نیکفر ادامه داد: اینگونه اظهارات در جامعه به نوعی تندروی محسوب می‌شود به عنوان مثال یک روزنامه از همین گروه چند وقت گذشته با بیان اظهاراتی خلاف مبانی قانون اساسی و اسلام قصد سنجش افکار عمومی را داشت که با واکنش جدی مردم مواجه شد.

وی تصریح کرد: این افراد اگر توبه نمی‌کنند و از گذشته خود اظهار پشیمانی نمی‌کنند حداقل در چارچوب نظام حرکت کنند و اگر قصد انتقادی هم دارند طوری انتقاد کنند که در تقابل با نظام نباشد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه متاسفانه دولت در مقابل اینگونه اظهارات سکوت کرده است گفت: ما تاکنون مقابله با اینگونه افراد را در دولت ندیدیم اما قوه قضائیه به عنوان مدعی‌العموم همانطور که با روزنامه آسمان برخورد قضایی کرد، با اینگونه اظهارات نیز قطعا برخورد قاطع خواهد کرد.

نیکفر در ادامه سخنانش با اشاره به جلسه شب گذشته شورای مرکزی این حزب گفت: شب گذشته دکتر دانش‌جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این جلسه پیرامون فلسفه اقتصاد مقاومتی، ضرورت‌ها و راهکارهای آن توضیحاتی را ارائه دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار