امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65389
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
محمد عظیمی سخنگوی مجمع نمایندگان ادوار در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب‌خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سعید‌ ...

محمد عظیمی سخنگوی مجمع نمایندگان ادوار در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب‌خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سعید‌ رضوی‌فقیه عضو حزب منحله مشارکت گفت: معتقدم اگر فرد به عنوان یک شخص حقیقی و بدون وابستگی به یک حزب چنین مسائلی را مطرح کرده باشد، باید مشمول مجازات‌های مقرر در قوانین جاری کشور شود و برابر آن برخورد جدی صورت گیرد.

عظیمی ادامه داد: اگر فردی در جایگاه حقوقی و تحت عنوان یک حزب دارای مجوز اظهار نظر کند این موضوع به مشروعیت حزب متبوع برمی‌گردد، ولی وقتی حزبی منحله باشد و جایگاه قانونی در کشور ندارد مسئولان باید به این موضوع رسیدگی کنند و اجازه ندهند حزبی که منحل شده، فعالیتی را مغایر با  چارچوب قوانین کشور انجام دهد.

وی تصریح کرد: قوه قضائیه ضابطه دارد و به عنوان یک مدعی‌العموم می تواند با استفاده از قوانین و مقرارت در مقابل اینگونه اظهارات تخریبانه علیه نظام بایستد.

سخنگوی مجمع نمایندگان ادوار با بیان اینکه ما نقد، اظهار نظر و گفتمان را بلااشکال می‌دانیم ولی خط قرمز ما تخریب نظام است گفت: قوه قضائیه باید بطور جدی در مقابل افراد و یا گروههایی که با بیان اظهارات ساختار شکنانه‌ قصد تخریب نظام را دارند برخورد کند و به هیچ نباید اجازه ساختار شکنی را به فرد یا گروهی بدهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها