امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65391
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
ابراهیم کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از پیگیری برای سئوال از وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی هفته آتی خبر ...

ابراهیم کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از پیگیری برای سئوال از وزیر کشور در نخستین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی هفته آتی خبر داد و افزود: یکشنبه آینده، سئوال از وزیر کشور در ارتباط با انتصابات افراط‌گرایانه و جریانات اخیر در کشور به ویژه همدان، در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه انتصابات افراط‌گرایانه زمینه‌ساز اقدامات ساختارشکنانه است، ابراز داشت: وزیر کشور باید در این زمینه پاسخگو باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه به‌کارگیری نیروهای افراطی خلاف اعتدال‌گرایی است، حاصل ورود نیروهای افراطی را ترک اعتدال و ورود به اقدامات خودسرانه و افراطی‌گری دانست.

وی با بیان اینکه با ورود نیروهای افراطی اصلاح‌طلب اعتدال رنگ می‌بازد، ادامه داد: وقتی مدیران دوران اصلاحات ترفیع می‌گیرند، حاصل آن افراطی‌گری و هنجارشکنی زیر لوای اعتدال خواهد بود که این برخلاف رأی مردم است.

کارخانه‌ای با بیان اینکه مردم به اعتدال رأی دادند نه به افراطی‌گری، گفت: رئیس جمهور حساب رأی مردم به اعتدال را از افراطی‌گری جدا کند.

وی با بیان اینکه مردم هیچ گاه دست از آرمان‌های نظام نمی‌کشند، ابراز داشت: مردم با حضور ده‌ها میلیونی خود در حماسه 22 بهمن، دلبستگی خود را به نظام اسلامی و رهبری یکپارچه فریاد زدند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات رضوی‌فقیه در همدان، آن را حاصل به‌کارگیری نیروهای افراطی دانست و خواستار رفع این مشکل شد.

وی با بیان اینکه این سخنان هم‌راستا با سیاست‌های آمریکا و استکبار جهانی است، ابراز داشت: آنان که فریاد حمایت از آمریکا از حلقومشان سر داده می‌شود در صف دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دارند.
انتهای پیام/89002/غ40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها