امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65393
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد ابراهیم الهی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه موضع استانداری همدان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد ابراهیم الهی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه موضع استانداری همدان در ارتباط با سخنان رضوی‌فقیه را استاندار به روشنی بیان کرده است، افزود: استانداری همدان به شدت سخنان مطرح شده را محکوم می‌کند.

وی با بیان اینکه به سخنران مجوز نداده‌ایم، گفت: برای برگزاری این جلسه به فرمانداری همدان مراجعه شده و درخواست مراسم فصلی اصلاح‌طلبان مطرح شده و با توجه به اینکه مراسم فصلی در فضای بسته برگزار می‌شود، نیازی به مجوز برای سخنران ندارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با تأکید بر اینکه ما فقط به مراسم مجوز داده‌ایم، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، فرمانداری فقط باید از برگزاری مراسم اطلاع پیدا می‌کرد تا به نیروی انتظامی جهت پشتیبانی اطلاع دهد.

وی با بیان اینکه فردا در صورتی که در همدان حضور داشته باشم در مراسم اعتراض مردم همدان به این سخنان توهین‌آمیز حضور می‌یابم، ادامه داد: در صورتی که سخنران و سوابق وی را می‌دانستیم قطعا تذکر می‌دادیم.

الهی‌تبار ادامه داد: گویا تذکرات لازم هم به سخنران مراسم داده شده، ولی متأسفانه مراعات نکرده است.

وی از پیگیری قانونی این موضوع خبر داد و گفت: دستگاه قضایی و مدیر کل اطلاعات در این قضیه ورود پیدا کرده‌اند و به زودی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان درخصوص برخورد با برگزار‌کنندگان و دعوت‌کنندگان به این جلسه یادآور شد: دستگاه قضایی وظیفه پیگیری این موضوع را نیز برعهده دارد.
انتهای پیام/2499/غ30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها