امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65394
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
جواد گیاه‌شناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در زمینه برگزاری جلسه فوق‌العاده اصلاح‌طلبان استان همدان در روز گذشته اظهار داشت: شورای ...

جواد گیاه‌شناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در زمینه برگزاری جلسه فوق‌العاده اصلاح‌طلبان استان همدان در روز گذشته اظهار داشت: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان همدان دیروز در جلسه فوق‌العاده، پیش‌نویس بیانیه اعلام مواضع خود را در زمینه موضوع رضوی‌فقیه آماده کرد.

وی افزود: این شورا ضمن اعلام حمایت صریح و قاطع خویش از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه جایگاه والا و شایسته مقام معظم رهبری، روحانیت معزز و ارکان اساسی جمهوری اسلامی ایران به خصوص نقش اساسی مجلس شورای اسلامی به منظور جلوگیری از هرگونه کشمکش و تلاش برای امتداد آرامش در فضای فعلی کشور متن پیش‌نویس بیانیه را امشب به رأی می‌گذارد و در آینده نزدیک آن را منتشر خواهد کرد.

دبیر حزب مردم‌سالاری همدان همایش اصلاح‌طلبان را یک جلسه اختصاصی نامید و گفت: شورای اصلاح طلبان با انتقاد جدی از فرصت‌طلبانی که محتوای این جلسه اختصاصی را منتشر کرده‌اند خواستار برخورد قضایی با منتشرکنندگان این جلسه اختصاصی شده است.

وی افزود: با توجه به وجود طیف‌های متعدد در شورای هماهنگی و احزاب سیاسی، اعلام دیدگاه‌های سخنران مدعو اساساً به منزله پذیرش دیدگاه‌های او نبوده اما انتقاد جدی داریم از کسانی که قصد دارند با اهرم کردن سخنان رضوی‌فقیه یک جریان تأثیرگذار به نام اصلاح‌طلبی را از بین ببرند.

گیاه‌شناس ادامه داد: باید توجه داشت مشی اصلاح‌طلبی و اصلاح‌طلبان فارغ از نگرش‌های جناحی به دنبال آرامش، امنیت و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران است.

وی تأکید کرد: صریحاً اعلام می‌کنیم پایبندی به اصول، ارکان و نظام مقدس جمهوری اسلامی مشی اصلاح‌طلبان استان همدان است و هرگونه افراط‌گری را به دلیل آنکه می‌تواند منافع جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد شدیداً محکوم می‌کنیم.

دبیر حزب مردم‌سالاری همدان با اشاره به محتوای سخنان رضوی‌فقیه خاطرنشان کرد: بخش زیادی از این مواضع و مباحث را قبول نداشتیم اما انتظار داریم آرامش سیاسی که در کشور ایجاد شده به هر دلیلی از بین نرود.

وی گفت: همه ما نیز به دنبال آن هستیم که منافع جمهوری اسلامی و فضای سیاسی استان حفظ شود.
انتهای پیام/89004/ط40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها