امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65399
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه از بخش‌های اداری خانه ملت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه از بخش‌های اداری خانه ملت بازدید کرد.

در جریان این بازدید، لاریجانی از بالکن‌ صحن علنی (جایگاه خبرنگاران) هم بازدید کرد و طی آن به کاهش دید خبرنگاران پس از نصب اتاقک‌ها در صحن علنی اشاره کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی طی این بازدید ضمن اشاره به کاهش دید خبرنگاران، بر لزوم اصلاحاتی برای بهبود دید اصحاب رسانه تاکید کرد.

علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس هم که علی لاریجانی را در این بازدید همراهی می‌کرد، گفت که طرح پیشنهادی اصلاحی را برای بهبود دید خبرنگاران در دست دارند.

گفتنی است، بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از جایگاه خبرنگاران درحالی صورت گرفت که امروز صحن علنی خانه ملت جلسه نداشته و خبرنگاران در این جایگاه حضور نداشتند اما رئیس مجلس با هدف بررسی مشکلات بصری پیش آمده برای اصحاب رسانه در بالکن صحن حضور یافته و دستورات لازم را برای رفع این مشکل صادر کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها