امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65405
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
‌حمید رضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: به دنبال ...

‌حمید رضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: به دنبال ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب کمیسیون حمایت از تولید ملی جلسات خود را از هفته گذشته در این ارتباط برگزار کرده و در همین راستا جلسات مشترکی را با مقامات اجرایی از جمله وزیر اقتصاد و دارایی داشته است.
وی افزود: در ادامه این بررسی‌ها کمیسیون حمایت از تولید ملی هفته آینده جلسه‌ای را با مرکز پژوهش‌های مجلس به منظور بررسی بندهای مختلف سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برگزار می‌کند تا برنامه کاری مشخص و دقیقی را در همین رابطه بتواند داشته باشد.
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس اظهار داشت: کمیسیون حمایت از تولید ملی در حال مکاتبه با دستگاه‌های اجرایی مربوطه در ارتباط با دریافت نظرات این دستگاه‌ها برای اجرای هرچه بهتر سیاستهای اقتصاد مقاومتی و شناسایی موانع در این راستا است تا موانع و خلأهای قانونی و غیره در این ارتباط شناسایی و رفع شود.
فولادگر خاطرنشان کرد: در صورت وجود خلأهای قانونی در اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مجلس قوانین لازم را در این ارتباط به تصویب می‌رساند که در اینجا اولویت با ارائه لوایح از سوی دولت است و چنان‌چه دولت لایحه‌ای را به مجلس ندهد طرح‌های لازم در این باره تدوین می‌شود.
وی افزود: در صورت عدم اجرای قوانین در ارتباط با اقتصاد مقاومتی مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد و در صورت وجود قوانین معارض برای اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز این قوانین حذف می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها