امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65409
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، جمشید انصاری ظهر امروز در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر اظهار داشت: سفرهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، جمشید انصاری ظهر امروز در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر اظهار داشت: سفرهای نوروزی از دو وجه مختلف برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه وجه نخست سفرهای نوروزی شامل مسافرتی است که مردم در پهنه سرزمین انجام می‌دهند و به عنوان شهروندان جمهوری اسلامی ایران باید از خدمات بهره‌مند شوند، تصریح کرد: وجه دوم سفرهای نوروزی توسعه گردشگری داخلی است.

استاندار زنجان با بیان اینکه متاسفانه در استان زنجان سهم مناسبی از توسعه گردشگری داخلی نداریم، اضافه کرد: ایام عید با وجود اینکه فرصت بسیار خوبی به شمار می‌رود، در استان زنجان این ایام به عنوان تعطیلات نوروزی مطرح است.

انصاری با تاکید بر اینکه گردشگری داخلی بهترین و مناسب‌ترین روش به منظور تولید مازاد ثروت در جامعه است، بیان داشت: استان زنجان از این سهم از درآمد مازاد در ایام نوروز صرف نظر کرده است.

این مسئول با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و بر اساس پیگیری‌های اتاق اصناف استان زنجان، مقرر شده است که کسبه بازار زنجان فعال بوده و مغازه‌ها و فروشگاه‌های خیابان‌های اصلی شهر نیز تعطیل نباشند، ادامه داد: واحدهای صنفی استان زنجان باید ایام نوروز را فرصت مناسبی برای رونق کار خود دانسته و واحدهای خود را تعطیل نکنند.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان از جاذبه‌های گردشگری بسیار خوبی برخوردار است که باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد، ابراز داشت: امنیت مسافران ورودی به شهر نیز مورد تاکید است.

استاندار زنجان یادآور شد: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از بازدیدکنندگان از برنامه‌های شهرداری‌ها و جشن‌ها شهروندان هستند، نوآوری در زیباسازی شهری مورد توجه شهرداری‌ها باشد.

انصاری با تاکید بر اینکه به وضعیت عوارضی‌ها در اتوبان‌ها به صورت جدی رسیدگی شود، گفت: نابسامانی‌ها و وضعیت دکه‌ها نیز پیگیری‌ شود.

انتهای پیام/73006/ل30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها