امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65413
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز بیست و دوم بهمن ماه امسال، در منطقه باغ فیض – خیابان اباذر شمالی خانم جوانی ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز بیست و دوم بهمن ماه امسال، در منطقه باغ فیض – خیابان اباذر شمالی خانم جوانی به صورت پیاده در حال عبور از کوچه بوستان چهارم بود که دو جوان موتورسوار با یک دستگاه موتورسیکلت پالس قرمز رنگ به شماره انتظامی .... به وی نزدیک شده و در یک لحظه اقدام به کیف قاپی می‌کنند که به علت پیچیده شدن بند کیف دستی در داخل دست زن، 2 جوان موفق به کیف قاپی نشده و موتورسیکلت آنها نیز به علت عدم توانایی راننده آن به زمین خورده و متوقف می‌شود.

با درخواست‌های مکرر صاحب کیف مبنی بر کمک خواستن از مردم، تعدادی از شهروندان با حضور در محل سرقت قصد دستگیری سارقان کیف قاپ را داشتند که این دو سارق با سلاح سرد اقدام به تهدید آنها نموده اما در لحظه فرار، به علت روشن نشدن موتورسیکلت مجبور به فرار با پای پیاده می‌شوند.

پرونده مقدماتی با موضوع کیف قاپی در کلانتری 140 باغ فیض تشکیل و به دستور شعبه 13 بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می‌گیرد.
دستگیری متهمان و اعتراف به دهها فقره کیف قاپی از زنان

با ارجاع پرونده به پایگاه دوم پلیس آگاهی، کارآگاهان اقدام به شناسایی مالک حقوقی و مدارک شناسایی موتورسیکلت کرده که این شخص پس از حضور کارآگاهان و اطلاع از موضوع کیف قاپی عنوان داشت که موتورسکیلت را به صورت قولنامه‌ای به شخص دیگری به نام پیمان.ل فروخته است.

با شناسایی محل سکونت پیمان.ل (24 ساله) در منطقه خانی آباد، کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی از حضور متهم در محل سکونتش اطمینان و نهایتا وی را در روز هفتم اسفند دستگیر کردند.

پیمان که پس از دستگیری چاره‌ای جز اعتراف نداشت، صراحتا به کیف قاپی ناموفق در کوچه بوستان چهارم و دهها فقره کیف قاپی دیگر بویژه از زنان اعتراف و همدست خود را به نام وحید.ک (22 ساله) معرفی می‌کنند.

وحید نیز که به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد، در همان منطقه خانی آباد شناسایی، دستگیر و همانند پیمان به کیف قاپی‌های متعدد در مناطق غرب و مرکزی شهر تهران اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه جانپرور، رئیس پایگاه دوم  پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان به دهها فقره کیف قاپی در مناطق مختلف غرب و مرکز شهر تهران، از همه مالباختگان بویژه خواهرانی که بدین شیوه و شگرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت قرمز رنگ مورد کیف قاپی و سرقت قرار گرفته‌اند دعوت می‌شود تا جهت شناسایی متهمان و پیگیری شکایات خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان آزادی – خیابان زنجان مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها