امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65414
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
حجت الاسلام محمد باقری در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص صحبت‌های اخیر وزیر ارشاد مبنی بر راه اندازی مجدد انجمن صنفی روزنامه نگاران گفت: در ...

حجت الاسلام محمد باقری در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص صحبت‌های اخیر وزیر ارشاد مبنی بر راه اندازی مجدد انجمن صنفی روزنامه نگاران گفت: در خصوص راه اندازی مجدد انجمن صنفی روزنامه نگاران که از طریق وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شده است باید گفت اگر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش کند خارج از نظارت قانون فعالیت‌هایی را انجام دهند با وی مخالفت می‌شود و اجازه هیچگونه فعالیت غیرقانونی داده نمی‌شود.

وی ادامه داد: فعالیت انجمن صنفی روزنامه نگاران مطابق قانون متوقف شده است و بنابراین برای راه اندازی مجدد آن باید تابع قانون باشد، وزیر ارشاد و قوه قضائیه و انجمن‌های موجود باید طبق قانون فعالیت خود را انجام دهند و هیچ فردی نمی‌تواند از اختیارات خود برای انجام کارهای خلاف قانون استفاده کند و در این صورت باید با آنها مقابله کرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: تأکید ما این است که تمام فعالیت‌ها باید بر اساس قانون باشد و انجام کارهای خلاف قانون باعث می‌شود آرامش در جامعه از بین برود.

باقری با اشاره به اینکه افرادی که در این انجمن منحله فعالیت می‌کردند افرادی هستند که هم اکنون در خارج از کشور علیه نظام صحبت می‌کنند، گفت: خوشبختانه پایه‌های مستحکم جمهوری اسلامی به خوبی بنا شده است و دستگاه‌های نظارتی باید مراقب باشند تا افرادی که تحت عناوین مختلف و در پوشش انجمن صنفی روزنامه نگاران فعالیت می‌کردند کارهای خلاف قانون خود را دوباره آغاز نکنند.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی باید هوشیار باشند تا افرادی که سوابق سیاسی دارند و قابل قبول نظام نیستند نتوانند تحت عناوین مختلف دوباره فعالیت‌های خلاف قوانین خود را آغاز کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها