امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65421
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، موسی صابری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران، مجموع پرونده‌های تشکیل شده در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، موسی صابری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران، مجموع پرونده‌های تشکیل شده در زمینه حفاظت از اراضی ملی در استان طی امسال را 210 فقره پرونده عنوان کرد.

وی ادامه داد: جلوگیری از تصرف 58 هکتار اراضی ملی از اقدامات یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان شمالی طی همین مدت بوده است.

21 فقره آتش‌سوزی در عرصه‌های منابع طبیعی خراسان شمالی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی همچنین از وقوع 21 فقره آتش‌سوزی در عرصه‌های منابع طبیعی استان بر اثر برخی سهل‌انگاری‌ها خبر داد.

وی گفت: این میزان عرصه شامل 227 هکتار شده که یگان حفاظت و کارکنان این اداره برای اطفای حریق وارد عمل شده‌اند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی یکی از اقدامات این اداره برای نیروهای یگان حفاظت را راه‌اندازی مانیتورینگ برشمرد.

به گفته وی، با این اقدام که همانند جی.پی.اس عمل می‌کند، موقعیت نیروهای حفاظتی استان مشخص می‌شود.

صدور حکم قصاص برای قاتل مامور یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان شمالی

صابری با اشاره به صدور حکم قصاص برای قاتل سعید پرهام مامور یگان حفاظت منابع طبیعی استان که دی‌ماه سال گذشته توسط یکی از اهالی حین ماموریت جان خود را از دست داد، گفت: این حکم در آینده به اجرا در خواهد آمد.

وی در عین حال پیگیری بند 12 برای قلمداد شدن شهید برای این مامور فداکار یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان شمالی را از اقداماتی دانست که توسط این اداره کل پیگیری می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی امسال هیچ‌گونه موردی از ضرب و جرح ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در استان گزارش نشده است.
انتهای پیام/63002/م30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها