امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65429
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
حجت الاسلام حمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد صحبت‌های اخیر وزیر ارشاد مبنی بر راه اندازی مجدد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ...

حجت الاسلام حمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد صحبت‌های اخیر وزیر ارشاد مبنی بر راه اندازی مجدد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: متأسفانه اقدامات خلاف قانون در این دولت بسیار زیاد شده است علی رغم اینکه شعار همدلی دولت با مجلس داده می‌شود قانون شکنی‌های مختلف و متنوعی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: از جمله کارهای خلاف قانونی که در دولت یازدهم توسط برخی از وزرا انجام می‌شود می‌توان به استفاده از شبکه‌های مجازی اشاره کرد چراکه استفاه از این شبکه‌ها به دلیل وابستگی به سرویس‌های جاسوسی ممنوع اعلام شده بود اما برخی از وزرا به صورت رسمی نه تنها از این شبکه‌های مجازی استفاده می‌کنند بلکه اعلام می‌کنند که باید استفاده کردن از آنها بلامانع شود و به صورت رسمی قانون شکنی می‌کنند.

این عضو کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: اصرار برای بازگشایی دوباره انجمن منحله روزنامه‌نگاران نیز یکی دیگر از اقدامات غیرقانونی است که توسط وزیر ارشاد مطرح شده است.

رسایی افزود: رفتارهای خلاف قانون وزیر ارشاد هفته آینده در کمیسیون اصل 90 بررسی می‌شود و وی به دلیل اتخاذ مواضع و رفتارهای خود و عدم نظارت بر زیرمجموعه و حتی حمایت از برخی رفتارهای خلاف قانون باید در این کمیسیون پاسخگو باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها