امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65442
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین دوره انتخابات مجمع هیئت رئیسه دانش‌آموزی آموزش و پرورش استثنایی با شرکت منتخبان شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفتمین دوره انتخابات مجمع هیئت رئیسه دانش‌آموزی آموزش و پرورش استثنایی با شرکت منتخبان شورای دانش‌آموزی مدارس استثنایی استان‌ها در مرکز آموزش ضمن خدمت پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

شاهرخ کرم سیما، مدیر فرهنگی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: این انتخابات با شرکت 24 دانش‌آموز مدارس استثنایی استان‌ها برگزار شد و در پایان با رأی شرکت‌کنندگان، 7 نفر از نامزدها به مدت دو سال به عنوان عضو هیئت رئیسه مجمع دانش‌آموزی آموزش و پرورش استثنایی انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: این اعضا برابر با آیین‌نامه اجرایی شورای دانش‌آموزی به عنوان مشاوران جوان رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی انتخاب شدند.

زینب کاویانی، محدثه کریمی، فاطمه موحدی فر، محمد علی مکارم و هادی تقی پور به ترتیب از استان‌های خراسان شمالی، مازندران، یزد، اصفهان و آذربایجان غربی به عنوان اعضای اصلی این دوره از انتخابات شناخته شدند.

مدیر فرهنگی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش استثنایی همچنین، رضا حسین خانی از استان آذربایجان شرقی و زهرا خلیلی از استان اردبیل را به عنوان اعضای علی البدل هفتمین دوره انتخابات مجمع دانش آموزی استثنایی معرفی کرد.

"زینب کاویانی" از آموزشگاه نابینایان نیایش شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی نیز به عنوان نماینده دانش‌آموزان استثنایی به مجلس دانش آموزی راه یافت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها