امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65447
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران،اعضای شورای اسلامی شهر تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ادامه چهل و نهمین جلسه شورا که در بعد از ظهر یکشنبه دوازدهم اسفند برگزار شد بررسی تبصره‌های ذیل بودجه سال 92 شهرداری تهران را در دستور کار داشتند.

بر اساس این گزارش بودجه‌های مربوط به "اجرای طرح‌های عمرانی حریم" ، " ستاد ساماندهی فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد" به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه تکالیف شهرداری تهران در خصوص موضوع پروژه‌های سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی در چارچوب اساسنامه سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران تعیین شد.

بر اساس تبصره 18 این بودجه شهرداری تهران موظف شد ظرف مدت 2 ماه برنامه‌های خود را برای تحقق سیاست‌های ابلاغی "اقتصاد مقاومتی" در برنامه‌های اجرایی سال 93 به شورا ارائه کند.

در تبصره 19 بودجه سال 93 نیز به شهرداری اجازه داده شد تا مطالبات خود از دستگاه‌های حاکمیتی را مورد پیگیری قرار دهد.

همچنین بر اساس تصویب اعضای شورای شهر تهران بودجه و تکالیف مربوط به طرح بررسی و مطالعات گرایش‌ها، باورها و نیازهای شهروندان و ظرفیت‌های شهری تعیین شد.

همچنین در این جلسه موضوعاتی همچون بودجه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، و تملک معارضین تعدادی از پروژه‌های شهر تهران و نیز تهاتر برخی از املاک به منظور اجرای طرح‌های عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، خدماتی، ترافیکی و شهرسازی در مناطق 22 گانه به تصویب رسید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها