امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65451
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
سردار حسین دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارائه خدمات درمانی به افراد تحت پوشش سازمان در سال آینده اظهار داشت: 170 میلیارد تومان از ...

سردار حسین دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ارائه خدمات درمانی به افراد تحت پوشش سازمان در سال آینده اظهار داشت: 170 میلیارد تومان از بودجه سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح برای ارائه خدمات به بازنشستگان این سازمان که در بودجه سال آینده از سوی دولت اختصاص یافته بود توسط مجلس کم شده است.

وی بیان داشت:‌با توجه افزایش سرانه‌‌های خدمات درمانی برای بازنشستگان مطمئناً این کاهش بودجه در سال آینده مشکلاتی را برای سازمان ایجاد خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: در حوزه‌های پزشک خانواده و دیگر اقداماتی که از سوی وزارت بهداشت برای سلامت آحاد جامعه انجام می‌شود همکاری‌های لازم را داریم.

سردار دقیقی افزود: در بخش سلامت در حال حاضر پاسخگویی نداریم و در مشکلات بیمه‌ها و بیمارستان‌ها پاسخگو نخواهند بود.

وی درباره واگذاری مسکن به بازنشستگان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح اظهار داشت: تاکنون 12 هزار و 139 واحد مسکونی برای شاغلان، بازنشستگان و معسرین فاقد مسکن سازمان تأمین‌ اجتماعی نیروهای مسلح که عضو صندوق تعاون و سرمایه‌گذاری این سازمان بوده‌اند واگذار شده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح ادامه داد: در جهت ارتقای وضعیت معیشتی معسرین به یک هزار و 687 نفر از آنها به مبلغ 92 میلیارد و 955 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده و 30 واحد مسکونی بیمارستان نیز با شرایط ویژه به معسرین واگذار شده است.

سردار دقیقی بیان داشت: فرانشیز یا سهم بیمار برای بستری شدن بازنشستگان و خانواده تحت تکفل آنها و نیز مستمری‌بگیران و وظیفه بگیران تحت پوشش سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح در تمامی بیمارستان‌های خصوصی حذف شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 6 هزار نفر از فرزندان معلول خانواده‌های نیروهای مسلح شناسایی و به این افراد کمک‌های مادی و معنوی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها