امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65466
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آندری کلین" نماینده دائم روسیه در سازمان امنیت و همکاری اروپا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آندری کلین" نماینده دائم روسیه در سازمان امنیت و همکاری اروپا امروز دوشنبه به خبرنگاران گفت: مسکو هر راه حلی که به کاهش وخامت اوضاع در اوکراین کمک کرده و منجر به ایجاد ثبات در این کشور شود را خواهد پذیرفت.

به گفته وی، روسیه  هم از امکان ایجاد گروه تماس زیر نظر سازمان امنیت و همکاری اروپا برای حل و فصل بحران در اوکراین و هم از مسئله اعزام ناظرین بین‌المللی به این کشور استقبال می‌کند.

این دیپلمات بلندپایه با تاکید بر اینکه البته لازم است تا قبل از هر اقدامی، اوضاع در اوکراین به خوبی مورد ارزیابی قرار گیرد، توضیح داد: برخی ماموریت‌های حمایت از صلح سازمان امنیت و همکاری اروپا در گذشته کمکی به حل اوضاع نکرده، بلکه باعث تشدید وخامت آنها نیز شده است.

وی بعنوان نمونه، ماموریت صلح این سازمان در کوزوو و اوستیای جنوبی را نام برد که بیشتر باعث رشد مناقشات محلی در این مناطق گردید.

کلین یادآور شد که مسئله تشکیل گروه تماس برای کمک به خروج اوکراین از بحران که جامعه بین‌المللی بر آن تاکید دارد، امروز در ملاقات "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه با مقامات سازمان امنتیت و همکاری اروپا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار