امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65479
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، همزمان با آغاز رقابت‎های کاندیداهای شوراهای ولایتی افغانستان، از فردا (سه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، همزمان با آغاز رقابت‎های کاندیداهای شوراهای ولایتی افغانستان، از فردا (سه شنبه) دفاتر رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی نیز در ولایت‎های این کشور کار خود را آغاز خواهند کرد.

«نادر محسنی»، سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی افغانستان، امروز (دوشنبه) به خبرنگاران، گفت: با آغاز به کار دفاتر ولایتی کمیسیون رسیدگی به شکایات های انتخاباتی افغانستان شهروندان 34 ولایت این کشور می‎توانند تخلفات انتخاباتی را به مسئولان رسیدگی به شکایت‎های انتخاباتی در ولایت‎های خود گزارش کنند.

بر اساس قانون انتخابات افغانستان، نمایندگی‎های ولایتی کمیسیون شکایت‎های انتخاباتی، صلاحیت رسیدگی به شکایت‎های ابتدایی در مورد تخلفات انتخاباتی را در این نمایندگی‎های ولایتی دارند؛ اما در صورت نیاز به دفتر مرکزی این کمیسیون ارجاع می‌دهند.

این در حالی است که رقابت‎های انتخاباتی کاندیداهای شوراهای ولایتی افغانستان از ساعت 24 امشب، بطور رسمی در سراسر این کشور آغاز می‎شود.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار