امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65534
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشنامه «آرش» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی میکائیل شهرستانی در روزهای یکشنبه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشنامه «آرش» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی میکائیل شهرستانی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه 18 ،19 و 20 اسفند ماه ساعت 20 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.

این نمایشنامه‌خوانی با اجرای میکائیل شهرستانی به روی صحنه می‌رود و داستان آرش کمانگیر را روایت می‌کند که او فردی نگهدارنده اسب‌هاست و زمانی که ایرانیان از تورانیان شکست خورد به عنوان پیک ایرانیان برای صلح به سوی تورانیان می‌شتابد و تورانیان در نیرنگی پیمان صلح را بر این مبنا می‌گذارند که آرش که تاکنون تیری رها نکرده تیر را از کمانش رها کند تا مرز ایران از این راه مشخص شود ...

در این اجرا صنم صالحی دستیار کارگردان، محمدمهدی براتی مجری طرح و کاوه آهنگرانی و الکساندر آوانسیان موسیقی این اثر نمایشی را بر عهده دارند.

نمایشنامه خوانی «آرش» به نفع هنرمندان دارای بیماری‌های خاص به مدت سه شب در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار