امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65536
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس داوری اولیه سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم در ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس داوری اولیه سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم در روزه‌‌های پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 14، 15 و 16 اسفند‌ماه 1392 اجرا می‌شود.

«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: داوری اولیه آثار ارسالی به دبیر‌خانه طرح در روز‌های اعلام شده و با حضور اساتید قرآن کریم اجرا می‌شود، به این صورت که فایل‌های صوتی و تصویری تلاوت قاریان به همراه فایل تصویری تدریس اساتید، مورد بررسی قرار گرفته و نتایج آن تا یک هفته بعد منتشر می‌شود.

وی با اشاره به حضور 280 نفر در دور سوم این طرح گفت: تا آخرین روز مهلت نام‌نویسی تعداد 385 نفر در سامانه طرح ارزیابی ثبت‌نام کردند که از این بین 280 نفر موفق به ارسال آثار خود به دبیر‌خانه طرح شدند.

میرزاجانی در خصوص سایر مراحل طرح ارزیابی گفت: پس از اعلام نتایج مرحله نخست، شرکت‌کنندگان باید خود را برای آزمون‌های نظری و عملی در سال 1393 آماده کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شرکت‌کنندگان باید در نخستین گام پس از نام‌نویسی یک فایل تصویری از تلاوت و یا تدریس خود به دبیر‌خانه طرح ارسال می‌کردند که پس داوری اولیه و تأیید، افراد می‌توانند در ارزیابی‌ها شرکت کنند.

اجرای این طرح به منظور ارزیابی و درجه‌بندی قاریان و اساتید تلاوت قرآن کریم، اواخر سال 1390 از سوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی به شورای عالی قرآن واگذار شد که در دور‌ه‌های اول و دوم آن 29 نفر موفق به کسب مدارک درجات 1، 2، 3 و 4 تلاوت و استادی تلاوت شدند.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار