امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65554
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه نقاشی «دست های مهربان» با هنرمندی کودکان تحت حمایت بنیاد خیریه دست های مهربان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه نقاشی «دست های مهربان» با هنرمندی کودکان تحت حمایت بنیاد خیریه دست های مهربان و ارائه آثار هنری آنها به منظور حفظ کرامت انسانی کودکان کم بضاعت و افزایش روحیه اعتماد به نفس آنها در نیمه پایانی سال برگزار می شود.
 
در این نمایشگاه، نقاشی های برگزیده 120 کودک تحت حمایت در قالب مجموعه ای بالغ بر  1000نقاشی ارائه خواهد شد و روزانه 40 کودک علاوه بر آموزش در کارگاه های نیمه حرفه ای هنری درباره اثرشان به حامیان و بازدیدکنندگان توضیح خواهند داد.
 
پیش از این نمایشگاه های مشابهی در سایر شعب استانی این بنیاد برگزار شده بود لذا این نخستین دوره در ابعادی گسترده تر و با حضور جمع کثیری از هنرمندان و ورزشکاران صاحب نام و مدیران فرهنگی کشور میزبان همه علاقه مندان به هنر و حمایت معنوی ایتام خواهد بود.
 
بنابراین گزارش  نمایشگاه نقاشی «دست های مهربان» از 14تا16 اسفند در گالری هنری برج میلاد واقع در طبقه سوم تجاری همه روزه از ساعت 11الی 21 برپا خواهد شد.
 
همچنین مراسم افتتاحیه با حضور هنرمندان و مدیران مجموعه دست های مهربان روز چهارشنبه 14اسفند راس ساعت 4 برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
   
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار