امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6558
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 102
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تکذیبیه دفتر آیات عظام وحیدخراسانی و سیستانی در پی ادعای نزدیکان هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر دعوت آنان از هاشمی برای حضور در انتخابات، اظهار داشت: این گونه کارها در گذشته هم سابقه داشته است.

وی افزود: برخی از افراد در گذشته وقتی در عرصه‌هایی کم می‌آوردند، دست به استفاده از ابزارهایی می‌زدند که درست نبود، ما بایستی بر اساس اعتقاداتمان عمل کنیم.

حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: برای رسیدن به اهدافمان باید از ابزارهای مشروع استفاده و پرهیز کنیم از کارهایی که برخی از گروه‌ها در اوایل انقلاب انجام می‌دادند و می‌گفتند برای رسیدن به هدف از هر وسیله‌ای استفاده کنیم، توجیه دارد و مشکلی ندارد.

وی همچنین گفت: مشخص است چون برخی افراد اقبال و رأی‌آوری در جامعه ندارد، از این جهت اطرافیان آنها از چنین روش‌هایی استفاده می‌کنند؛ اینکه ما مراجع عظام تقلید را بدون هماهنگی و بدون اینکه خودشان در جریان باشند، وارد این عرصه کنیم، اقدام درستی نیست، البته اگر با مراجع تقلید یا علمایی هماهنگی شده باشد، اشکالی ندارد که مطرح شود.

حاجی‌دلیگانی در خاتمه تصریح کرد: انجام چنین اقداماتی بدون هماهنگی با خود مراجع تقلید و علما در واقع سوءاستفاده از ساحت مقدس مراجع تقلید است و کار درستی نیست و در واقع نوعی بازی کردن با اعتقادات مردم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها