امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65580
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 46
منصور حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش ...

منصور حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش برخی جریان‌ها برای احیای انجمن صنفی روزنامه نگاران، گفت: احیای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در حقیقت تنها در راستای برخی فضا سازی‌های سیاسی است که ارتباطی با فعالیت های آزادانه رسانه های داخلی ندارد.
وی افزود: هم اکنون فضای کافی برای فعالیت رسانه های گوناگون در داخل کشور وجود دارد و برای پیگیری فعالیت های صنفی روزنامه نگاران نیز نیاز به تشکل های بدون سابقه سیاسی وجود دارد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: تشکیل چنین انجمنی نیز در گذشته تنها به منظور ایجاد خوراک برای سوء استفاده رسانه‌های بیگانه های و برخی فعالیت های غیر مرتبط با بحث روزنامه‌نگاری و مطالبات صنفی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
حقیقت‌پور گفت: البته باید با این مسئله با تدبیر برخورد شود و از هرگونه برخوردی که موجب سوء استفاده بر ضد نظام شود، پرهیز گردد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها