امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65581
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین نطق پیش از دستور جلسه اول اجلاسیه پانزدهم مجلس خبرگان رهبری توسط  ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین نطق پیش از دستور جلسه اول اجلاسیه پانزدهم مجلس خبرگان رهبری توسط  آیت‌الله احمد بهشتی نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان فارس صورت پذیرفت.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور جوانان و نوجوانان در اینگونه مراسم و راهپیمایی‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 آیت‌الله بهشتی همچنین از دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی در زمینه‌های گوناگون یاد کرد و افزود: «مردم ما واقفند که نظام اسلامی در طی 35 سال گذشته چه دستاوردهای مهمی را در زمینه پزشکی صنعت، کشاورزی و تولید مقالات علمی و تأسیس مراکز علمی و انرژی هسته‌ای بدست آورده است».

وی ادامه داد: «به اعتراف نهادهای مختلف بین‌المللی ایران به دلیل پیشرفت های عظیم علمی در جایگاه برتری قرار دارد».

آیت‌الله بهشتی باتشکر از دولت از تقدیم به موقع لایحه بودجه سال 93 به مجلس شورای اسلامی،این امر را بسیار سنجیده و پسندیده ارزیابی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بحث انرژی هسته‌ای و توافق نامه ژنو پرداخت.

آیت‌الله بهشتی همچنین از اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری سخن گفت و از قوای سه گانه خواست ابتدا آنها از خود شروع کنند اقتصاد مقاومتی بوده و از ریخت و پاش‌های بیهوده و مصرف زدگی بی حد و حصری که بعضاً مشاهده می‌شود پرهیز کنند تا بعد چنین روحیه‌ای به جامعه سرایت کند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری از برخی ناهنجاری‌های فرهنگی در سطح جامعه اسلامی انتقاد کرد و تصریح کرد: «چرا باید در برخی همایش‌ها و گروه‌ها حرکاتی صورت گیرد که موجب وهن احکام اسلامی شود و هنجار شکنی صورت پذیرد؟»

وی در ادامه بر ضرورت تولید نسل و ایجاد بسترهای لازم و قرارداده مشوق‌های گوناگون از سوی نهادهای مربوطه تصریح کرد و افزود: «مسئولان مشوق های لازم را در این خصوص، تدبیر کنند آن هم تدبیر عملی، نه اکتفاء به حرف!».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها