امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65591
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 46
جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: به طور کلی با فضاهای جدیدی که در دولت جدید به وجود آمده موجب شده مدعیان فتنه دوباره تحلیل کنند که می‌توانند به مبانی قدرت در کشور بازگردند و در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی حضور یابند که این موضوع ناشی از عدم وجود گفتمان شفاف در دولت یازدهم در حوزه فرهنگ و اطلاع‌رسانی است.

وی افزود: این افراد با توجه به محتوای مواضع وزیر ارشاد و آقای روحانی، اینگونه برداشت می‌کنند که باید به عرصه بازگردند در حالی که مواضع صریح و شفاف نظام جمهوری اسلامی ایران و قوه قضائیه و نخبگان روشن است که افرادی که در فتنه 88 نقش فعالی داشتند پذیرفته شده نیستند ولی در عرصه مسائل فرهنگی در حوزه کاری وزارت ارشاد متأسفانه این رخدادها را شاهدیم که علت عمده آن مواضع دوپهلو و بعضاً چراغ سبز نشان دادن به این جریانات است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تأکید بر اینکه انجمن صنفی روزنامه‌نگاران به خاطر تخلفات بارزی که داشت، به تعطیلی کشانده شد، گفت: چندی قبل نیز شاهد بودیم که حزب منحله مشارکت اقدام به فک پلمپ دفتر این حزب کرد که با تذکر نمایندگان مجلس و اقدام به موقع قضایی، مجدداً این مرکز پلمپ شد.

کریمی‌قدوسی بر همین اساس متذکر شد: انجمن صنفی روزنامه‌نگاران بر اساس گزارشات برجسته دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و اقدامات دستگاه قوه قضائیه و شاکیان خصوصی که در این پرونده حضور داشتند، تعطیل شده است و اقدامی صرفاً اداری نبوده است.

وی در پایان خواستار اتخاذ مواضع روشن و شفاف از سوی وزارت ارشاد و شخص وزیر ارشاد در این زمینه شد و تأکید کرد که دولت نباید مواضع دوپهلو در این موضوع بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها