امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65592
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انار، حسین آذین صبح امروز در جلسه شورای اداری انار با اشاره به استقامت ملت بزرگ نظام جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انار، حسین آذین صبح امروز در جلسه شورای اداری انار با اشاره به استقامت ملت بزرگ نظام جمهوری اسلامی در برابر تحریم‌ها اظهار داشت: نگاه ما باید همیشه علاج‌جویانه باشد و باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی ابراز داشت: بزرگترین معدن روباز مس در استان کرمان است و بیش از یک هزار و 200 کارگاه می‌توانیم در زمینه صنایع مس راه‌اندازی کنیم.

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در ایران 2 میلیون و 500 شغل وجود دارد که هیچ ایرانی دنبال آنها نمی‌رود و در عوض 2 میلیون و 700 نفر بیکار داریم که اگر دنبال این شغل‌ها بودیم هیچ مشکلی در بحث اشتغال نداشتیم.

آذین افزود: 46 بیمارستان در سطح کشور باید ساخته شود که بیمارستان شهرستان انار هم یکی از آنها است که نیاز به بودجه دارد و ان‌شاء‌الله طی یک یا دو سال آینده ساخته می‌شود.

وی در رابطه با بیمارستان شهرستان انار گفت: بخش دیالیز بیمارستان انار تا اردیبهشت 93 آغاز به کار می‌کند و سال آینده هم بخش زنان و بخش داخلی به طور ثابت راه‌اندازی می‌شود.

امام جمعه انار هم در این نشست گفت: دشمن همواره به فکر نابودی اسلام است، اما ملت ما بیش از 30 سال است که بیدار و در برابر تمام تهدیدات ایستاده است.

حجت‌الاسلام ابراهیمی ادامه داد: یکی از خواسته‌های به حق مردم شهرستان انار مشکل درمان این مردم است و از مسئولان ذیربط می‌خواهیم نسبت به راه‌اندازی اورژانس مجهز و درمانگاه در شهرستان انار اقدام کنند.

وی ابراز داشت: ما باید ستاد تسهیل سرمایه‌گذاری را در شهرستان انار راه‌اندازی کنیم و باید با نگاه باز و علاج‌جویانه بعضی از مسائل دست و پاگیر را از پیش روی سرمایه‌گذاران برداریم.

انتهای پیام/80021/ل30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها