امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65595
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 36
سید شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اجرای مرحله ...

سید شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها را یکی از وظایف تعیین شده و مهم از سوی مجلس برای دولت خواند و اظهار داشت: موفقیت دولت در اجرای مناسب این پروژه مهم ملی و جراحی عظیم اقتصادی مشروط به همکاری‌های صمیمانه همه نهادهای منتسب به نظام و مردم وفادار میهن اسلامی است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران هدفمندی یارانه‌ها را یک تکلیف قانونی دانست که مجلس شورای اسلامی بر عهده دولت گذاشته است و تصریح کرد: دولت ناگزیر از اجرای این مرحله است.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت کشور در حوزه اقتصادی و مشکلات مربوط به این بخش کارشناسان، اصحاب رسانه‌ها، روحانیون، نمایندگان ملت و همه کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند باید از اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها حمایت نمایند و آن را ذیل نگاه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و توانمندی کشور در بخش‌های اقتصاد داخلی و نگاه به درون تعریف و تبیین نمایند.

چاوشی با اشاره به اجرای غیرکارشناسی طرح در دوره اول که مورد اعتراض مجلس قرار گرفت افزود: اگرچه اقتصاد کشور به اجرای این طرح مهم و حیاتی نیاز اساسی داشت ولی متاسفانه طرح بسیار بد اجرا شد و تبعات تورم‌زای آن تا حدودی نگران‌کننده است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران تاکید کرد: مسئولان استان باید با تحلیل چشم‌اندازهای مثبت طرح در حوزه رفاه اجتماعی بهداشت و تولید مردم را به حمایت از اجرای این طرح دعوت کنند.

وی با اشاره به بهبود اوضاع کشور با کاهش تحریم‌های اقتصادی اظهار امیدواری کرد که تورم در سال آینده به 25 درصد کاهش یابد و شیب ملایم اجرای طرح در حوزه حامل‌های انرژی بتواند مردم را به حمایت از طرح ترقیب نماید.

چاوشی یادآور شد: کارگزاران دولت تدبیر باید با اجرای حساب‌شده این طرح نور امید را در جامعه شعله‌ور کنند و آینده اقتصادی سالمی را به کشور نوید دهند.

وی با توجه به سم‌پاشی‌های رسانه‌های وابسته به استکبار جهانی در نقش توجیهی رسانه‌های داخلی در روشنگری افکار عمومی نسبت به اهداف و نتایج و کم و کیف طرح تاکید کرد.

چاوشی در پایان خاطرنشان کرد: مقرر است کارگروه اجتماعی و رسانه‌ای ستاد هدفمندی یارانه‌ها در سطح استان تحت نظر معاون سیاسی استاندار تا زمان نهایی شدن اجرای پروژه جلسات لازم را به طور مستمر داشته باشند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها