امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65600
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 48
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جزئیات گزارش عراقچی ...

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جزئیات گزارش عراقچی معاون وزیر امور خارجه که صبح امروز به اعضای مجلس خبرگان رهبری ارائه شد اظهار داشت: توضیحات آقای عراقچی نیاز به توضیحات اضافه داشت.

وی تاکید کرد: شبهه برای برخی‌ها حل نشد و ما در جلسه خصوصی که با آقای عراقچی در قم داشتیم وی به ما توضیحات کافی را داد و گفت: ما اقدامات را تاکنون مفید می‌دانیم و امیدواریم در آینده نیز موفق باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به این پرسش که چرا شبهات اعضای خبرگان از توضیحات عراقچی برطرف نشد تصریح کرد: مسئله خیلی بغرنج است؛ آقای عراقچی گفتند که ما 5/3 درصد را تثبیت کردیم و تثبیت آن برای ما موفقیت است و 20 درصدی را که متوقف کردیم نیازی به آن نداشتیم.

آیت‌الله ممدوحی ادامه داد: اعضای مجلس خبرگان رهبری اشکالاتی هم درباره آب سنگین اراک داشتند که آقای عراقچی در نوبت عصر توضیح می‌دهد.

وی در پاسخ به پرسشی بر این اساس که نظر عراقچی درباره درخواست‌های لابی صهیونیستی از اوباما و ادعاهای آنان برای توقف فوردو و اراک چه بوده است خاطرنشان کرد: آقای عراقچی گفت اینگونه سخنان برای مصرف داخلی آنها است و هرچه دلشان می‌خواهند بگویند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا اعضای مجلس خبرگان رهبری از توضیحات عراقچی راضی شدند یا خیر گفت: برخی‌ها راضی بودند و برخی‌ها نیز ایراد داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها