امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65602
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان پیش از ظهر امروز مردم همدان امروز در اجتماع بزرگی به اظهارات وقیحانه سعید رضوی‌فقیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان پیش از ظهر امروز مردم همدان امروز در اجتماع بزرگی به اظهارات وقیحانه سعید رضوی‌فقیه در همایش فصلی به اصطلاح اصلاح‌طلب پاسخ کوبنده‌ای دادند.

همدان امروز 9 دی دیگری را در دفاع از ولایت فقیه تجربه کرد و بار دیگر طومار فتنه‌گران را در هم پیچید.

امروز همه آمدند تا یک بار دیگر سربازی خود را در سنگر اطاعت محض از ولایت‌فقیه را به رخ جهانیان و عوامل دشمن در داخل و خارج از کشور بکشند.

مردم امروز آمدند با واکاوی از جریان فتنه و طرفداران آنها، رسالت خود و ادای دین نسبت به شهیدان به خون خفته را ثابت کنند.

امروز همدانی‌ها با هم فریاد زدند و اعلام کردند که مردم عوامل بی‌جیره و مواجب آمریکا که حرف‌های آمریکا را می‌زنند، قبول ندارند و شعارهای مرگ بر فتنه‌گر و هیهات من‌الذله را سر دادند.

مردم با سر دادن شعارهای این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، مرگ بر منافقین و کفار، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مسئول بی‌کفایت استعفا استعفا، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بر اظهارات فتنه‌گران خط بطلان کشیدند.

مردم در این مراسم از استاندار خواستند مسئولان مرتبط و مسببان برگزاری این همایش را برکنار کند.

پخش بخش‌هایی از سخنان آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی که دیروز در جمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم بیان شده بود، از دیگر برنامه‌های این اجتماع بود که در مواقعی مردم حاضر در تأیید این مطالب شعارهایی سر دادند.

در پایان این مراسم بیانیه‌ای در محکومیت اظهارات هتاکانه رضوی‌فقیه قرائت شد که مردم با سر دادن تکبیر الله اکبر بند بند این بیانیه را تأیید کردند.
انتهای پیام/89003/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها