امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65607
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 37
سید علی سیدی‌رکنی دبیر کل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

سید علی سیدی‌رکنی دبیر کل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سعید رضوی‌فقیه عضو حزب منحله مشارکت گفت: احزاب منحله ای همچون حزب مشارکت در تلاش‌اند تا در فضای باز سیاسی که همواره در کشور وجود دارد، به دنبال راهی برای برون رفت از بن‌بست اندیشه‌ای خودشان باشند.

سیدی رکنی با بیان اینکه دستگاه قضایی و دولت باید در جلوگیری از پیدایش جرایم سیاسی و اجتماعی مسئولیت‌پذیر باشند‌ گفت:  اگر هر یک از این دو قوه به وظایف خود به خوبی عمل نکنند می‌توانند موجبات پیدایش جرایم سیاسی و اجتماعی را به وجود آورند.

وی گفت: دولت در فضای باز سیاسی که برای فعالیت احزاب فراهم می‌کند باید به همان میزان هم نظارت خود را از طریق وزارت کشور و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی، بیشتر کند و نباید اجازه فعالیت افراد و گروه‌هایی را که نه تنها از سوی نظام بلکه از سوی مردم مطرود شده‌اند را برای بازگشت به صحنه حیات سیاسی بدهد.

دبیر کل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب همچنین با اشاره به لزوم ورود قوه قضائیه در این خصوص گفت: اگر تدابیر جدی از سوی این حوزه اعمال نشود مطمئنا پیدایش این نوع جرایم سیاسی بیشتر خواهد شد.

سیدی رکنی با بیان اینکه مسئولین سیاسی و امنیتی استان همدان نیز باید پاسخگوی این نوع جسارت‌ها در استان مطبوعشان باشند، گفت: استانداری‌ها و فرمانداری‌ها باید دقت کنند که از ورود افراد و گروه‌های مسئله‌دار به استان و شهرستان خود جلوگیری نمایند تا شاهد اینگونه حرمت‌شکنی‌ها در سطح کشور نباشیم.

وی گفت: در شرایط فعلی هم برخی از اعضای احزاب منحله در حال ورود مجدد به چرخه فضا و حیات سیاسی خود هستند تا با بیان اینگونه اظهارت، مردم و سیاست‌های نظام را آزمایش کنند، که آیا می‌توانند بار دیگر به چرخه پر گردش سیاست کشور ورود پیدا کنند یا خیر.

دبیر کل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب با بیان اینکه رأفت اسلامی و انقلابی نظام همواره برای مردم و احزابی که در چارچوب قوانین فعالیت می‌کنند ثابت شده است‌گفت: مردم از خیزبرداشتن برخی افراد که در گذشته کارنامه خوبی نداشته و با اینگونه اظهارات سخیفانه قصد بازگشت به نظام را دارند، جلوگیری خواهند کرد.

سیدی رکنی افزود: هوشیاری و بیداری مردم همیشه ثابت شده است و آنها با بیان این اظهارات به جایی نخواهند رسید زیرا قطعا مردم همیشه بیدار هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها