امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65608
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 49
رضا رحمانی نماینده مردم تبریز و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

رضا رحمانی نماینده مردم تبریز و رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی مؤلفه مهم برای پیشرفت همه جانبه کشور در مسیر مقابله با تهدیدات اقتصادی است.

وی با بیان اینکه همه دلسوزان نظام و نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: دولت مهمترین مخاطب اقتصاد مقاومتی است که باید در حوزه اجرا سیاست‌های مورد نظر مقام معظم رهبری را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در نظر داشته باشد.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه دولت باید درباره برنامه‌ها و عملکرد خود در حوزه اقتصاد مقاومتی به مردم گزارش دهد، افزود: همگان انتظار دارند دولت محترم برنامه و عملکرد خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی برای مردم تشریح کند تا مردم در جریان حرکت دولت در این استراتژی بزرگ قرار بگیرند.

رحمانی همچنین گفت: البته مجلس شورای اسلامی نیز باید در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی دولت را یاری و خلأهای قانونی احتمالی را رفع کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار