امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65613
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامانه اینترنتی ارتباط مستقیم مردم با وزیر کشور و استانداران راه‌اندازی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سامانه اینترنتی ارتباط مستقیم مردم با وزیر کشور و استانداران راه‌اندازی شد.

این سامانه به منظور پاسخگویی آسان و بهره‌‌‌‌‌‌مندی از پیشنهادها و انتقادهای سازنده هموطنان عزیز و مخاطبان ارجمند در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به آدرس WWW.MOI.IR رونمایی شد.

بهینه‌سازی تعامل مردمی با سطوح مدیریت وزارت کشور از وظائف مرکز اطلاع‌رسانی است و بر همین اساس در این پایگاه، امکاناتی متناسب با موضوع و تفکیک آن برای دریافت و انتشار نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردمی در نظر گرفته شده است.

پاسخ مطالب دریافتی هموطنان پس از بررسی و دریافت آن از سوی هر یک از حوزه‌های کاری ستادی وزارت کشور و استانداری های سراسر کشور اعم از سیاسی، فرهنگی اجتماعی، امنیتی، عمرانی، اقتصادی، ثبت احوال، مدیریت بحران و ... در این صفحه  انتشار می‌یابد.

این پایگاه به منظور پرهیز از موازی کاری و اثربخشی این سازوکار توجه مخاطبان ارجمند را به این نکات جلب می‌نماید که، پاسخگوئی و پیگیری برخی درخواست‌ها که ارتباط مستقیمی با مأموریت‌های وزارت کشور ندارد امکان‌پذیر نیست و در آینده نزدیک برای تعامل هرچه بیشتر مخاطبان پایگاه، امکان امتیازدهی مثبت یا منفی در خصوص هر یک از نقطه نظرات مطرح شده و جوابیه بخش ذیربط فراهم می‌شود.

این سامانه به منظور تسهیل و تسریع در ایجاد ارتباط با مردم عزیز و حل مشکلات آنان راه اندازی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها