امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65615
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 115
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: لازم است تا ...

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: لازم است تا دولت با اعلام نیازهای خود به توان بسیج از این نهاد در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی کمک بگیرد.

وی افزود: امروز شاهد تشکیل بسیج در اصناف و بخش‌های مختلف هستیم که می‌توان در ابعاد مختلف برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از پتانسیل‌های بسیج استفاده کرد و با فراخوان بسیجیان از این نهاد انقلابی در این راستا کمک گرفت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اهتمام مجلس در ارتباط با تحقق اهداف مقاومتی اظهار داشت: مجلس در ارتباط با تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی قوانین معارض و مزاحم را حذف و چنان‌چه نیازمند قانون‌گذاری باشد قوانین لازم را در این رابطه به تصویب خواهد رساند.

رحماندوست تصریح کرد: در صورت عدم اجرایی قوانین در مورد اقتصاد مقاومتی توسط دولت مجلس در راستای انجام وظایف نظارتی خود مسئولان دولتی را به مجلس فرا خواهد خواند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها