امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65630
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز (سه‌شنبه) در جلسه شورایعالی انرژی، با ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز (سه‌شنبه) در جلسه شورایعالی انرژی، با اشاره به چالش‌های جدی موجود در بخش انرژی، از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور خواست این چالش‌ها را احصاء و راهبردهای کلان را متناسب با آن تدوین نمایند.

در این جلسه که وزرای نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیز حضور داشتند ضمن مرور آیین نامه اجرایی تشکیل شورایعالی انرژی، در خصوص نحوه تشکیل و اداره جلسات شورا بحث و تصمیم‌گیری شد.

در این نشست همچنین گزارشی از وضعیت موجود کشور در بخش انرژی ارائه و چالش‌ها و تنگناهای موجود در این بخش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان این جلسه مقرر شد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ضمن بازبینی پیش‌نویس سند راهبرد ملی انرژی کشور، نظرات و دیدگاه‌های پیشنهادی دستگاه‌های مرتبط را بررسی و پس از اعمال تغییرات لازم، پیش‌نویس نهایی را در جلسه آتی شورا ارائه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها