امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65641
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 37
علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه هیئت مدیره استقلال چندان با نظر او برای ...

علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد اینکه هیئت مدیره استقلال چندان با نظر او برای جدایی از استقلال موافق نیست، اظهار داشت: هیات مدیره در این خصوص لطف دارد اما من همیشه کنار باشگاه هستم. باید به هواداران تیم هم بگویم که من همیشه کنار این تیم هستم یک روز به عنوان مدیرعامل و یک روز به عنوان هوادار و در حضور هواداران عشق می کنیم.

وی افزود: حرف من این بوده که زمین کمپ اکنون ۱۵۰ میلیارد تومان ارزش دارد و تمامی اسناد و مدارک آن موجود است که این زمین برای باشگاه استقلال است اما برخی حرف های دیگری می زنند. من می گویم اگر این زمین را به عنوان املاک استقلال قبول ندارید به خودم بفروشید. به غیر از کمپ حجازی استقلال یک زمین دیگر در « تلو» دارد که آنهم بالای ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد. من برای عده ای که حرف های نامربوط می زنند متاسف هستم. حتی مجموعه مرغوبکار هم برای استقلال است.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: من اگر این حرف ها را زدم برای این بود که به همه از جمله هواداران بگویم که فتح الله زاده برای استقلال فقط قهرمانی نیاورده است و کارهای زیرساختی هم برای این تیم انجام داده و کار من فقط تیم خوب بستن نبوده است. هواداران از بابت چیزی نگران نباشند و مطمئن باشند که نمی گذاریم کارهای تیم زمین بماند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها