امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65648
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 38
حجت‌الاسلام محمدرضا آقامیری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام محمدرضا آقامیری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر سعید رضوی فقیه عضو حزب منحله مشارکت اظهار داشت: اینگونه اظهارنظرها و تضعیف کردن ارکان‌ مختلف نظام نوعی خودکشی سیاسی است.

آقامیری ادامه داد: نظام ما یک نظام مردم‌سالار است و بر اساس همین مردم‌سالاری شاهد بودیم که در انتخابات دوره یازدهم مردم به یک رئیس جمهور خارج از اردوگاه اصولگرایان رای دادند و این نشان از مردم‌سالاری در نظام ما دارد.

وی افزود: ارکان این نظام که در رأس همه آنها مقام معظم رهبری قرار دارد و مجالس شورای اسلامی، خبرگان و همچنین شورای نگهبان نیز نشان از مشروعیت نظام هستند و زیر سوال بردن آنها یک کار غیرمنطقی است.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه اظهارات سعید رضوی فقیه غیر معقول و غیر منطقی بوده است گفت: قوه قضاییه باید مطابق مفاد قانونی که اهانت بر ارکان نظام را جرم محسوب می‌کند برخورد جدی داشته باشد.

آقامیری ادامه داد: البته قوه قضاییه همیشه با جدیت کار خود را انجام می‌دهد و اگر اثبات شود که از ناحیه این فرد چنین اظهاراتی صورت گرفته قوه قضاییه باید اقدامات قانونی را انجام دهد.

وی افزود: رئیس‌جمهور نیز در حال حاضر خواهان آرامش کشور است که در این فضای ارام بتواند دیپلماسی مدنظر خود را پیگیری کند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پایان بیان اینگونه اظهارات تخریبانه را علیه نظام در شرایط حاضر یک کار بی‌منطق دانست و گفت: به هیچ وجه بیان این اظهارات مورد تایید هیچ شخص عاقلی در نظام قرار نخواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها