امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65654
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 64
حسینعلی امیری قائم مقام وزیر و سخنگوی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آزادی 5 مرزبان ...

حسینعلی امیری قائم مقام وزیر و سخنگوی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آزادی 5 مرزبان ایرانی ربوده شده توسط گروهک جیش‌العدل اظهارداشت: حفظ جان این 5 نفر برای ما بسیار مهم بوده و باید کار را به گونه‌ای پیش ببریم که آنها تهدید نشود.

قائم‌مقام وزیر کشور با اشاره به حضور هیئت پاکستانی در تهران نیز افزود: هیئت پاکستانی قول مساعد دادند که با رده‌های مسئول ذیربط موضوع را در میان بگذارند.

قائم‌مقام وزیر کشور با بیان اینکه وزارت امور خارجه کار دیپلماسی را انجام می‌دهد، تصریح‌کرد: با سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در ارتباطیم و سفیر کشورمان  وظایفی را که بر عهده گرفته  انجام می‌دهد.

امیری با تأکید بر اینکه هر 5 نفر گروگان‌های ایرانی در سلامت کامل به سر می‌برند و ما می‌دانیم جای آنها در کشور پاکستان است، افزود: در این ماجرا ما تنها دولت پاکستان را به رسمیت می‌شناسیم و ارتباطی با گروهک مذکور نداریم، 5 مرزبان ما به پاکستان برده شده اند و پاکستانی‌ها نیز از آنچه اتفاق افتاده ابراز تاسف و ناراحتی کرده‌اند.

سخنگوی وزارت کشور در پایان خاطرنشان کرد:‌ هفته گذشته هم تیمی به مسئولیت معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان با تشکیل کمیته مرزی در شهر کویته پیگیر  آزاد سازی این مرزبانان در داخل پاکستان بودند و پاکستانی‌ها بعد از ایجاد این کمیته برای تشکیل کمیته‌ای دائم اعلام آمادگی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها