امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65669
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۴
تعداد بازدید: 68
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز ‌سه‌شنبه 13/12/1392 می‌آید:
 
* به نام کارگران؛ به کام فتنه‌گران
روزنامه کیهان در اخبار ویژه خود نوشت: خبرگزاری کار مدتی است که ضمن انتشار ویژه اخبار مربوط به جریان فتنه و آشوبگران سال 88، تریبون را به دست‌اندرکاران حزب منحله مشارکت سپرده است.

اخبار ویژه کیهان را اینجا بخوانید.
 
* انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی به همایش اصلاح‌طلبان
روزنامه جمهوری در بخش جهت اطلاع خود نوشت: اظهارات یکی از اعضاء جبهه مشارکت در دومین همایش فصلی اصلاح طلبان همدان، واکنش شدید بسیاری از علما و مسئولان و شماری از مردم این استان را بدنبال داشت. 

جهت اطلاع روزنامه جمهوری را اینجا بخوانید.
 
* دخترانی که همه را جز خود کافر می‌دانند!+تصاویر
 ابنا در خبری نوشت: شاگردان مدرسه‌ای دینی در یکی از شهرهای افغانستان، بر این باورند که همه شاگردان مدارس دولتی کافر هستند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.
 
* مواد محترقه‌ای که مجوز دولت را گرفتند
سایت صبحانه نیز در خبری آورده است: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور ابلاغیه‌ای، فهرست مواد محترقه بی‌خطر و سازندگان آن را ابلاغ کرد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.
 
* حمله سایت آقازاده فتنه‌گر به پدر شهید احمدی‌روشن
ندای انقلاب با انتشار خبری نوشت: سایت منتسب به یکی از آقازاده‌های معروف، پدر شهید احمدی‌روشن را به دلیل انتقاد از عملکرد دولت در تعلیق غنی‌سازی 20 درصد، مورد حمله و استهزا قرار داد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.
 
* چهارمین دارنده نفت جهان تنها 1٫5 درصد از ظرفیت پالایشی دنیا را دارد
سایت عیارآنلاین طی گزارشی نوشت:‌در حالی­ که ایران در بین کشورهای خاورمیانه و حتی دنیا از جایگاه مهم جغرافیایی و ذخائر عظیم نفت و گاز برخوردار است اما سهم و نقش پررنگی در عرصه­ صنعت پالایشی ندارد.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
*  علت عدم حضور سریع‌القلم در مرکز پژوهش‌های استراتژیک مجمع تشخیص
علی اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک طی گفت‌وگویی با باشگاه خبرنگاران علت رفتن محمود سریع‌القلم از این مرکز را بازگو کرد.

ادامه مصاحبه را اینجا بخواند.
 
* مبادا تحت عنوان اعتدال‌گرایی، مبارزه با آمریکا افراط‌گرایی معرفی شود
یدالله جوانی نیز طی یادداشتی در روزنامه جوان نوشت: مبادا تحت عنوان اعتدال‌گرایی، خط مبارزه با آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین‌الملل، افراط‌گرایی معرفی شود.

ادامه یادداشت را اینجا بخوانید.
 
 
* چه کسانی به دنبال آزادی فتنه‌گران در حصرند؟
سایت مشرق در گزارشی تصریح کرد: بررسی و مرور رسانه‌ها و افرادی که مسئله رفع حصر را مطرح کرده‌اند و توجه به نقطه اشتراک آن‌ها نتیجه‌ای به جز این را در اذهان عمومی متبادر نخواهد کرد که منشأ این درخواست و مطالبه در خارج از کشور است.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها