امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65721
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، رحمانی فضلی وزیر کشور پیش از ظهر امروز در نشست عالی هماهنگی ستاد حقوق بشر که دبیرستاد مبارزه با مواد مخدر است و این ستاد ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، رحمانی فضلی وزیر کشور پیش از ظهر امروز در نشست عالی هماهنگی ستاد حقوق بشر که دبیرستاد مبارزه با مواد مخدر است و این ستاد نقش کلیدی در ساماندهی به اقدامات جمهوری اسلامی ایران در مبارزه وسیع با مواد مخدر دارد ضمن تشریح عملکرد این ستاد گفت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر در بخش عرضه و تقاضا به صورت همزمان تمهیداتی اتخاذ شده است و رکوردهای موفقیت ایران در این عرصه زبان زد است.

رحمانی فضلی با اشاره به وسعت عملیات در این حوزه گفت: در حوزه کاهش تقاضا بر روی سه مقوله مهم پیشگیری، درمان و صیانت تمرکز کرده ایم که همکاری همه نهادها و سازمان ها را می طلبد و باید در بخش اجتماعی و اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم کار بیشتری صورت گیرد.

وزیر کشور در ادامه با تشریح عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در حوزه عرضه نیز گفت: اصلی ترین تلاش ما در این حوزه، مقابله است که عمده آن به مرزها بر می گردد که انشالله تا سال آینده بحث حراست کامل از مرزهای شرقی و مرزهای آبی کشور نهایی و تکمیل خواهد شد.

رحمان فضلی نیز با اشاره به کارنامه درخشان ایران در مبارزه و مقابله با مواد مخدر گفت: این دستاوردها باید توسط دیپلمات های ما در سطح جهانی به تفصیل معرفی شود و در داخل نیز باید تمهیداتی برای کارآمدتر شدن تکنیک های پیشگیری، درمان، مقابله و صیانت اتخاد شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها