امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65725
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، دقایقی پیش با حضور حسین ‌الله‌بداشتی مدیرکل امور استان‌های سازمان میراث فرهنگی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، دقایقی پیش با حضور حسین ‌الله‌بداشتی مدیرکل امور استان‌های سازمان میراث فرهنگی، مسعود اسکندری مدیرکل بین‌الملل و مجلس میراث فرهنگی کشور و جمعی از مسئولان استانی مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید و قدیم میراث فرهنگی لرستان برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل امور استان‌های سازمان میراث فرهنگی کشور گفت:‌ جابجایی مسئولان یک امر طبیعی است و این جابجایی‌ها با تغییر دولت‌ها نیز صورت می‌گیرد، اما نگاه و دیدگاه‌های آن اداره یا سازمان تغییر نمی‌یابد.

حسین ‌الله‌بداشتی افزود: تغییر مدیرکل میراث فرهنگی لرستان به خاطر اصرارهای مدیر این سازمان مبنی بر اینکه خانواده وی در تهران سکونت دارند، انجام گرفته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تصمیم بر این گرفته شده که وی به تهران منتقل شود زیرا قاسم قربانی یکی از مدیران فعال سازمان میراث فرهنگی کشور است.

الله‌بداشتی اظهار داشت: خدا را شاکریم که امروز شخصی سکان مدیریت میراث فرهنگی لرستان را برعهده گرفته یکی از مدیران پرتلاش این سازمان و از جنس لرستان است.

وی از محمدرضا امانی مدیرکل جدید میراث فرهنگی لرستان به عنوان مدیری پرتلاش در بدنه سازمان میراث فرهنگی این استان یاد کرد و گفت: این مدیر در گذشته چندین پست معاونت سازمان میراث فرهنگی لرستان را برعهده داشته و دارای کارنامه درخشانی است.

الله‌بداشتی اظهار کرد: اگر امروز در سازمان میراث فرهنگی لرستان کمتر فعالیت انجام گرفته، عامل اصلی آن مشکلات اعتباری و بودجه‌ای بوده است وگرنه مدیریت این سازمان هیچگونه مشکلی نداشته است.

در ادامه مدیرکل اسبق میراث فرهنگی لرستان گزارشی از عملکرد 18 ماهه مدیریت خود در استان ارائه داد و گفت:‌ طی مدت 18 ماهه‌ای که به عنوان مدیر میراث فرهنگی لرستان مشغول به خدمت بوده‌ام، سعی شده که هیچگونه مشکلی برای همکاران و در جذب سرمایه‌گذاری و گردشگری در لرستان ایجاد نکنم.

سیدقاسم قربانی اظهار داشت: در این مدت کارهای خوبی در زمینه زیرساختی مکان‌های گردشگری لرستان با اندک اعتباراتی که در اختیار داشته‌ایم انجام داده‌ایم.

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات قاسم قربانی مدیرکل اسبق میراث فرهنگی لرستان تقدیر و محمدرضا امانی به عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی لرستان انتخاب شد.

لازم به ذکر است محمدرضا امانی در کارنامه خود بیش از 4 سال معاونت صنایع دستی میراث فرهنگی لرستان را داراست.

انتهای پیام/2304/ی30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها