امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65729
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام ابوترابی فرد امروز در همایش بررسی راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی، اظهار داشت:‌ پرش فناوری و جهش علمی در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام ابوترابی فرد امروز در همایش بررسی راهکارهای تولید محتوا در فضای مجازی، اظهار داشت:‌ پرش فناوری و جهش علمی در این عرصه هر روز با یک دستاورد جدید علمی همراه است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: اگر عصر حاضر را عصر تولید دانش و فناوری نام‌گذاری کنیم، بسیار به جا است.

وی ادامه داد: فناوری‌های نو فضای جدیدی را فراروی انسان‌ها خلق می‌کند و باید متناسب با این فضا هر جامعه و هر ملتی بتواند تولید محتوایی مناسبی را داشته باشد.

وی بیان داشت: در عرصه رسانه مجازی تولید محتوا آن هم تولید محتوای برتر کاری است که از یک منظر از خلق فناوری مهمتر، خطیر‌تر و پیچیده‌تر است.

وی ابراز داشت:‌ امید است افرادی که در این زمینه از سهم عمیقی برخوردار هستند در راستای اهداف و آرمان‌های ملی، ایرانی و اسلامی گام بردارند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد متذکر شد: ‌اگر ما در این عرصه ورود مناسب و مطلوبی نداشته باشیم بدون شک دیگران این محل و عرصه را پر می‌کنند.

وی بیان داشت:‌ این یک نیاز واقعی جامعه است که کسانی که از توانایی علمی و تعهدات اخلاقی لازم برخوردار هستند در این عرصه ورود یابند تا دیگران محتوای موردنظر خود را عرضه نکنند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به هوش و ابتکار جوانان کشور امید است شاهد شکل‌گیری این واقعیت باشیم و با استفاده از مبانی دینی، علمی و فرهنگی گوی سبقت را از دیگران برباییم.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد ادامه داد: اگر این امکان وجود داشت که در فضای مجازی بین ایران و دیگران دیواری کشیده شود و رابطه‌ها قطع شود، غرب بدون شک از این موضوع استقبال می‌کرد.

وی اضافه کرد: غرب در این فضا بیش از ما آسیب می‌بیند این درحالی است که ما در آغاز ورود هستیم به طوری که هنوز استعدادهای ما به فعلیت نرسیده است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به محتوای غنی در آموزه‌های دینی و فرهنگ غنی دینی، اسلامی و ملی کشور در این باره در شرایط استثنایی قرار داریم.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: باید از این ذخایر عظیم استفاده کرد چنانچه در هنر دفاع مقدس گوی سبقت از دیگران ربوده شد، در این خصوص نیز موفق ظهور کنیم.

در پایان این همایش فرزین ضرغامی مدیرکل ارشاد استان تهران به همراه حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به برخی از تولیدکنندگان انیمیشن در فضای مجازی لوح تقدیری را اهدا کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها