امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65742
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
سید شریف رضوی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در طی سال‌های اخیر برگزاری جشنواره مد و لباس توانسته تا حدودی در تغییر ذائقه جوانان و مردم مؤثر ...

سید شریف رضوی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در طی سال‌های اخیر برگزاری جشنواره مد و لباس توانسته تا حدودی در تغییر ذائقه جوانان و مردم مؤثر باشد اما شاید این اثرات ملموس نبوده است و آن هم به این دلیل است که همیشه عده‌ای وجود دارند که بسیار حساسیت برانگیز هستند و همیشه در چشم هستند.

 وی ادامه داد: همیشه در ابتدای فصول گرم و سرد شاهد هستیم که بحث بدحجابی مطرح می‌شود و افراد مروج بدحجابی در جامعه، عده خاصی هستند و باید طرح‌های ارائه شده در نمایشگاه‌ها به گونه‌ای باشد که کل جامعه را پوشش دهد.

این فعال حوزه مد و لباس گفت: متأسفانه در سال‌های اخیر به‌واسطه هجمه‌های تبلیغاتی که از طریق رسانه‌های معاند و شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت انجام شده و برخورد خوبی با آنها نشده است و توانسته‌اند در لایه‌های اجتماعی ما نفوذ کنند اما در برخی از موارد نباید با گروه‌های مخالف برخورد کرد بلکه باید آنها را اصلاح کرد.

رضوی افزود: ما با کمک بنیاد مد و لباس و با همفکری اساتید دانشگاه و حوزه راهکاری را پیشنهاد دادیم که تغییری در ارائه و چارچوب قوانین و عرف روز جامعه ارائه دهیم و ما با تمرکز بر روی موضوع سبک زندگی و ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی تلاش می‌کنیم تا فرهنگ اسلامی ایرانی را ترویج دهیم.

وی اظهار داشت: زمانی‌که دشمنان ما از سلاح تبلیغاتی خود استفاده می‌کنند ما هم باید به سلاحی مجهز باشیم که اگر نمی‌توانیم در فرهنگ آنها نفوذ کنیم اجازه ورود آنها را به فرهنگ خودمان نیز ندهیم.

این فعال حوزه مد و لباس گفت: بر اساس صحبت‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید در حوزه مد و لباس نخبگان حضور پیدا کنند و راهکار ارائه دهند، پیشنهاد دادیم برای تغییر سبک ارائه مد و لباس راه‌هایی را در پیش بگیریم که مطابق با فرهنگ خودمان باشد و اگر چنین چیزی نباشد اثرگذاری که هدف ما است ایجاد نخواهد شد این کار راحت نیست و چند سال به زمان نیاز دارد.

رضوی افزود: ما تأکید داریم که باید طرح‌های مورد علاقه و جذابیت‌های مورد انتظار جوانان را بومی کنیم که و با یک سری روش‌ها حربه‌های تبلیغاتی دشمن را در زمینه مد و لباس خنثی کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار