امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65766
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئتی 10 نفره از نخبگان و فرهیختگان سوری با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئتی 10 نفره از نخبگان و فرهیختگان سوری با حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نزدیک در جریان فعالیت‌های مختلف خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفتند.

این هیئت با هدف ارتباط بیشتر با جامعه ایرانی و آشنایی بیشتر با دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های ایران به تهران سفر کرده‌اند.

همچنین سفر این هئیت به تهران در راستای انتقال واقعیت صحنه سوریه صورت گرفته است.
«مرتضی قمری وفا» معاون خبر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سخنان خود در جمع هیئت سوری با خوش آمدگویی به این هئیت سوری از سفر به تهران و حضور در جمع مدیران، دبیران و خبرنگاران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، به پیوندهای تاریخی، فرهنگی و مذهبی دیرین بین دو کشور ایران و سوریه اشاره کرد و آن را در جهت تحکیم بیشتر روابط بی سابقه خواند.

وی با اشاره به حمایت مردم و نظام سوریه از ملت ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله گفت: ما نقش سازنده و تاثیرگذار کشور سوریه در حمایت از ملت ایران که جبهه پشتیبانی را در جبهه عربی برای ملت ایران ایجاد کردند، فراموش نمی کنیم.

قمری وفا با اشاره به توطئه آمریکایی و صهیونیستی علیه سوریه، پیروزی محور مقاومت متشکل از ایران، سوریه و حزب الله و نیز حمایت روسیه از دمشق را  رهاورد بزرگترین پیروزی‌ها در جهان ارزیابی کرد.

وی شکست ارتش اسرائیل در جنگ 33 روزه و 22 روزه را حاصل وحدت و مقامت ایران، سوریه و حزب الله و ملت لبنان دانست و تاکید کرد که توطئه علیه سوریه به سرکردگی آمریکا و ارتجاع منطقه، نتیجه شکست بزرگ مخالفان مقاومت است.
 
قمری وفا به دخالت غرب در حوادث اخیر اواکراین اشاره کرد و افزود: شاخه این توطئه جهانی را در آمریکایی لاتین و در مرزهای روسیه در اوکراین شاهدیم که این امر وحدت کشورهای محور مقاومت را برای خنثی کردن توطئه های آنها می‌طلبد.

از سوی دیگر «یحیی سلیمان» رئیس هیئت سوریه در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به موضوع بلوک بندی و ایجاد ائتلاف های گوناگون بین کشورها و قدرت های مختلف بر لزوم ایجاد ائتلافی با حضور کشورهای محور مقاومت و کشورهای شرق جهان بدون توجه به قومیت، دین و زبان مشخص تاکید کرد.

«غالب صالح» حقوقدان و اقتصادان سوریه نیز طی سخنانی با اشاره به تجربه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و رسانه های ایران در جنگ رسانه ای و رویارویی با جنگ روانی کشورهای استکباری از مدیران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خواست تا موضوع تشکیل یک رسانه فراگیر و قوی برای محور مقاومت را پیگیری کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها